biuro@rck.poznan.pl | +48 61 8354587

RCK Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. jest biurem projektowym powstałym w 2005 roku z siedzibą w Poznaniu, specjalizującym się w konstrukcjach stalowych. W miarę rozwoju i zapotrzebowania ze strony klientów poszerzyło oferowane usługi o konstrukcje żelbetowe, drewniane i murowane. Dzisiaj realizuje nie tylko projekty konstrukcji w każdej technologii, lecz także kompleksowo projekty w zakresie wszystkich branż.

RCK Biuro Inżynierskie jest nowoczesnym biurem, wychodzącym naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów. Zatrudnia wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników. Stosuje zaawansowane oprogramowanie: TeklaStructures (X-steel) do wykonywania rysunków konstrukcji stalowych, Revit Structure z AutoCad Structural Detailing do konstrukcji żelbetowych oraz liczne programy obliczeniowe.

Na każdym etapie swojej pracy, od pierwszych szkiców koncepcyjnych do ostatniego rysunku warsztatowego, mając na uwadze zadowolenie klientów, służy radą, ściśle współpracuje z projektantami pozostałych branż, stosuje nowoczesne technologie, rozwiązuje problemy, upraszcza rozwiązania, zdobywa nowe doświadczenia, aby w przyszłości świadczyć jeszcze bardziej profesjonalne usługi.

RCK Biuro Inżynierskie realizuje liczne projekty nie tylko w Polsce. W skład dorobku biura wchodzi wiele realizacji na terenie Niemiec, Belgii i Holandii. Dla lepszego poznania wymagań zagranicznych Inwestorów znaczna część pracowników odbyła szkolenia i staże w europejskich biurach projektów.